İndirimli Akaryakıt Nasıl Alınır?

Şirket sahipleri artan akaryakıt fiyatları nedeniyle “indirimli akaryakıt nasıl alınır?” sorusuna cevap arıyorlar. Çünkü hangi iş kolunda olursa olsun artık akaryakıt harcamaları gider kalemleri arasında en büyüklerinden. Şirket sahiplerinin ister kendi kullandıkları araçlar olsun, ister çalışanlarının kullandığı araçlar olsun şirket araçları için indirimli akaryakıt OPET Otobil ile mümkün.

İndirimli Akaryakıt

Kiralık araçlar da dahil, şirket adına kayıtlı araçlar için taşıt tanıma kullanmak birçok avantaj sunuyor. Bunların başında indirimli akaryakıt imkanı geliyor. Gerekli evrakları ilettikten sonra tercihinize göre gönderilen anahtar ya da halka tipi üniteler sayesinde Opet istasyonlarına geldiğinizde pompa araçlarınızı tanır. Böylece aldığınız akaryakıtlar için anlaşmanızdaki indirim oranında daha az ödersiniz. İndirimli akaryakıt almak varken, neden daha fazla ödeyesiniz ki?

Akaryakıt Fişlerinden Kurtulun

Üstelik siz ya da çalışanlarınız ödemeyi istasyonda yapmaz. Böylece çalışanlarınıza nakit yakıt avansı vermek zorunda kalmazsınız. Siz ve çalışanlarınız araçtan inmeden akaryakıt alarak yola devam edersiniz. Aldığınız akaryakıtların ödemesini 15 günde bir kesilen e-faturalar ile topluca yaparsınız. Bu sayede kaybolan, kayıt altına alınamayan, muhasebeye yük olan akaryakıt fişlerinden de kurtulursunuz.

İndirimli akaryakıt nasıl alınır? sorusunun cevabı işte bu kadar kolay. İster bir ister bin aracınız olsun, bu fırsattan hemen faydalanmak ve indirim oranınızı öğrenmek için Şirket Aracım ile OPET Otobil’e hemen başvur.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Daha Fazla