Opet Otobil Sistemi Nedir? Şirket Aracım ile OTOBİL Nasıl Çalışır?

OPET’in taşıt tanıma sistemi olan OTOBİL nedir? 

Otobil sistemi şirket araçları için Türkiye’nin en yaygın istasyon ağına sahip Opet istasyonlarından, araçtan inmeden akaryakıt alımı sağlar, şirketinizin akaryakıt tüketime göre indirimli akaryakıt fırsatı sunar.

OPET OTOBİL sistemine geçtiğinizde araçlarınıza özel programlanmış olarak ücretsiz montaj edilen  üniteler sayesinde temassız ve daha hızlı bir şekilde akaryakıt alırsınız. (Bir OTOBİL ünitesi farklı bir araca monte edilemez.)

Opet istasyonlarına geldiğinizde, aracınızın deposuna yakın kelebek camınızda bulunan OTOBİL logolu sticker sayesinde pompa görevlileri sizi tanır. Böylece yakıt cinsi bilgisi sisteme girilen aracınız, farklı yakıt dolum riskine karşı da korunur. Bulunduğunuz istasyonda OTOBİL ile işlem yapılıp yapılmadığı ise yönlendirme levhalarından anlaşılmaktadır. İlgili istasyona gittiğinizde aracınızı OTOBİL dolum ünitesine yanaştırıp pompa görevlilerimiz aracılığıyla yakıt alım işlemini gerçekleştirir ve ödeme için beklemeden yola devam edersiniz. İstasyon içinde  ödeme yapmamak size büyük ölçüde vakit kazandıracak olup, sağlığınız için hijyen kurallarına uygun temassız olarak akaryakıt alım sürecini tamamlamanızı sağlayacaktır.

Şirket Aracım Nasıl Opet Otobil’li Olurum?

  • //www.sirketaracim.com/ adresindeki iletişim formunu doldurduktan sonra müşteri temsilcimiz sizin ile iletişime geçer.
  • Hesabınızın açılması için gerekli evrakları bize ilettikten sonra online sözleşmeyi kabul ederek kolayca üye olursunuz.
  • Size özel kullanıcı adınız ve şifreniz size iletilir ve artık panelinize girebilirsiniz.
  • Kredi kartınızı panelinize tanımlayabilirsiniz.
  • Dilediğiniz çeşit üniteniz size gönderilir. Halka tipi ünitelerinizi şirket araçlarınıza yetkili servislerde ücretsiz montaj yaptırabilirsiniz.

Halka Tipi Ünite

Halka tipi, aracınızın benzin deposuna monte edilen ünitelerdir. Akaryakıt alırken pompa aracınızı otomatik olarak tanır.

Anahtarlık Tipi Ünite

Anahtar tipi, aracınızın anahtarına takabileceğiniz bir ünitedir. Pompa makinası anahtarlık ile iletişime geçerek aracınızı otomatik olarak tanır.

Artık Opet Otobil ile akaryakıt almaya hazırsınız. 

Şirket Aracım’a üye olduktan sonra; ayda iki kere gönderdiğimiz e-fatura ile muhasebe işlemlerinizi kolaylaştırabilir, dilediğiniz zaman panelinizden araçlarınızın akaryakıt alım ve kullanımları ile ilgili ayrıntılı rapor alabilir, 0850 885 41 05 numaralı müşteri destek hattına her türlü sorun, öneri, görüş ve ya sorularınız için ulaşabilirsiniz.

Şirket Aracım ile Otobil’li olmak için hiç bir taahhüt vermenize gerek yoktur, kullanmakta vazgeçtiğinizde hiç bir cayma bedeli ödemezsiniz. Şimdi siz de Otobil’in sunduğu tüm avantajlarından Şirket Aracım ile hemen faydalanmaya başlayın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Daha Fazla