Şirketler İçin Hediye Kart: OPET Yakıt Kart

Firmanıza özel Opet Yakıt Hediye Kart, dağıtım yetkisi sizde olan ve OPET istasyonlarında akaryakıt alırken nakit yerine geçen kartlardır. OPET istediğiniz adette kartı size gönderir. Kartların limitlerini ise siz belirlersiniz.

OPET HEDİYE KARTI NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?

Bayii Destek/Teşvik İçin Opet Hediye Kart :

Ana firma olarak, destek vermek ve satışlarını teşvik etmek için bayilerinize Opet Yakıt Kart verebilirsiniz. Hangi karttan ne kadar akaryakıt alınabileceğini, limit belirleyerek ilgili bayinize iletebilirsiniz. Böylece bayiniz tüm Opet ve Sunpet istasyonlarından Opet Yakıt Kart ile yakıt alır. OPET, alınan akaryakıtların faturasını indirimli tutar üzerinden toplu olarak firmanıza keser.

Müşteri Kampanyaları İçin Opet Hediye Kart:

Müşterilerinize alışverişleri karşılığında bir kampanya düzenlediğinizde Opet Yakıt Kart kullanabilirsiniz. Kampanya sonucu kazanılan akaryakıt tutarını limit olarak belirleyerek kartları müşterilerinize verebilirsiniz. Böylece müşteriniz tüm Opet ve Sunpet istasyonlarından Opet Yakıt Kart ile benzin alır. OPET, alınan akaryakıtların faturasını indirimli tutar üzerinden toplu olarak firmanıza keser.

Şirket Araçları İçin Opet Hediye Kart:

Şirketiniz için kullanılan araçların akaryakıt harcamaları sizin tarafınızdan karşılanıyorsa Opet Yakıt Kart kullanabilirsiniz. Çalışanlarınıza ya da çözüm ortaklarınıza akaryakıt alımlarında kullanmak üzere bu kartı verebilirsiniz. Böylece limitlerini sizin belirlediğiniz Opet Hediye Kart ile tüm Opet ve Sunpet istasyonlarından akaryakıt alabilir, faturası ise indirimli tutar üzerinden firmanıza kesilir.

“Araçların Şirketinize ait olduğu durumlarda, şirket araçlarınız için OPET istasyonlarında araçtan inmeden yakıt alımı sağlayan Otobil’i kullanabilirsiniz.”

AVANTAJLAR

  • Firmanıza özel indirimden faydalanabilirsiniz.
  • Toplu e-faturalar ile muhasebe yükünü azaltarak, akaryakıt alımlarınızı kolayca gider olarak gösterebilirsiniz.
  • 15 günde bir kesilen faturalar sayesinde yakıt alımı ile ödenmesi arasındaki zamanda firmanız için finansman sağlayabilirsiniz.
  • Hangi kart ne zaman, ne kadar akaryakıt almış size özel ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.

Siz de bu avantajlardan faydalanmak için hemen şirket aracım ile Opet Hediye Kart başvurunuzu kolayca yapın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Daha Fazla