Temassız Ödeme İle Kendinizi ve Çalışanlarınızı Koruyun

Pandemi ile beraber temassız ödeme hayatımızın bir parçası oldu. Bir çok yerde olduğu gibi ödeme yaparken akaryakıt istasyonlarında da temas kaçınılmaz. Akaryakıt aldıktan sonra nakit ödeme yapacaksanız pompa başında ödeme ve fiş alımı, kredi kartı ile ödeme yapacaksanız istasyon içindeki marketlere girerek ödeme ve fiş alımı yapıyoruz. Bu da diğer tüm alanlarda olduğu gibi temas ve dolayısı ile riski arttırır. Temassız ödeme için, kredi kartını pos makinasına uzatmanın ötesinde bir çözüm mümkün.

Eğer sizin de şirket araçlarınız varsa kendinizi ve çalışanlarınızı bu riskten korumanın yolu çok basit. Şirket araçlarınız için taşıt tanımaya geçmek. Çünkü bu sistem sayesinde akaryakıt alırken sadece pompaya yanaşıp, akaryakıtınızı alıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Taşıt tanıma nedir? 

OPET’in taşıt tanıma sistemi Otobil’i tercih ettiğinizde, size ücretsiz olarak halka tipi üniteler gönderilir. Bu üniteler aracınızın benzin deposuna monte ettirdikten sonra artık akaryakıt alırken pompa aracınızı otomatik olarak tanır. Bu sayede aracınızın camını açmanıza bile gerek olmadan akaryakıt alarak yolunuza devam ederek, hem kendinizi hem de çalışanlarınızı COVID-19’dan koruyabilirsiniz. Temassız ödemenin yanı sıra Şirket Aracım ile Otobil’in diğer tüm avantajlarından da hemen faydalanmaya başlayın!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Daha Fazla